Lei Kraja arsyeja e largimit të Ilda Bejlerit nga Digitalb?!

 
Nuk qe aspak miqësor largimi i Ilda Bejlerit nga platforma Digitalb, pasi moderatorja dhe Dritan Shakohoxha kanë ‘thumbuar’ njëri tjetrin në distancë.


Por duket se pas largimit të moderatores seksi nga kjo platformë, qëndron një tjetër moderatore sportive, e pikërisht Lei Kraja. Sipas Panorama Plus në nisje të sezonit të ri, komentatori Shakohoxha ka dashur të bëjë një ridimensionim të gazetareve të sportit, duke I dhënë përparësi moderatoreve të reja, sicc është Lei Kraja.

Duket se ky vendim nuk i ka pëlqyer aspak Ilda Bejlerit e cila është larguar pasi është konfliktuar me Shakohoxhën.
Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com