Lei Kraja arsyeja e largimit të Ilda Bejlerit nga Digitalb?!

 
Nuk qe aspak miqësor largimi i Ilda Bejlerit nga platforma Digitalb, pasi moderatorja dhe Dritan Shakohoxha kanë ‘thumbuar’ njëri tjetrin në distancë.


Por duket se pas largimit të moderatores seksi nga kjo platformë, qëndron një tjetër moderatore sportive, e pikërisht Lei Kraja. Sipas Panorama Plus në nisje të sezonit të ri, komentatori Shakohoxha ka dashur të bëjë një ridimensionim të gazetareve të sportit, duke I dhënë përparësi moderatoreve të reja, sicc është Lei Kraja.

Duket se ky vendim nuk i ka pëlqyer aspak Ilda Bejlerit e cila është larguar pasi është konfliktuar me Shakohoxhën.
Dy ditë pas dasmës; Erik Lloshi i bën një dhuratë-surprizë bashkëshortes së tij!
“Ne pranojmë”; aktori i njohur i jep fund beqarisë!
20 personazhe VIP; ja si dukeshin në fillim të karrierës së tyre!
Lum kriktikash ndaj Meghan dhe Harry; bëjnë shpenzime marramendëse me pushime!
Video/ I gjithë faji është i VAR: përleshje masive mes tifozëve të City e Spurs
Roma, lamtumirë Hysaj: verdhekuqtë firmosin me Zappacosta
Klopp trondit Liverpool: “Pas dy-tre vjetësh mund të tërhiqem”
Ribery zbarkon në Serie A: të mërkurën vizitat mjekësore

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com