E trishtë; humb betejën me kancerin, ndahet nga jeta prezantuesja italiane!

Një lajm tejet i hidhur ka trishtuar botën e televizionit italian mëngjesin e kësaj të marte.

Nadia Toffa, prezantuesja e njohur italiane është ndarë nga jeta, pas një beteje gati dy vjeçare me sëmundjen e kancerit.
Ka qenë faqja zyrtare e emisionit të drejtuar prej saj “Le Iene”, i cili nëpërmjer një postimi në rrjetet sociale, konfirmoi ndarjen nga jeta të 40-vjeçares.

“Luftove me kokën lart, me buzëqeshje dhe dinjitet, duke treguar forcën tënde, deri në fund, deri sot”, thuhet në njoftimin e hidhur të mëngjesit të kësaj të marte.

Nadia Toffa mësoi se vuante nga kanceri dy vite më parë, pasi humbi ndjenjat teksa ndodhej në një hotel.

Ndërkohë që iu nënshtrohej kurave të rënda, ajo vijoi që të shfaqej edhe të televizion me emisionin që drejtonte.


Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com