FOTOT qesharake të një arkitekture të tmerrshme
Disa dizajne arkitekturore nuk shkojnë gjithmonë saktësisht sipas planit, dhe përdoruesit e Twitter po mblidhen së bashku për t’i treguar disa nga dështimet arkitekturore më qesharake.
E gjitha filloi kur Sarah Schauer nga Kalifornia u kërkoi ndjekësve të saj në Twitter të përgjigjen me fotografinë e arkitekturës më të dobët që kanë.
Si përgjigje, Tweet-er u mbush me fotografi mjaft qershake.
Shumica e përgjigjeve nxorën në pah banjot dhe ambientet familjare me dizajne të tmerrshme.
Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com