Ndryshe nga të gjithë ne, Sokol Balla e kaloi verën i veshur me xhup!

Pushimet e verës, të gjithë i lidhim me detin, diellin, temperaturat e larta, rrobat e banjos, ngjyrën e bronztë që merr lëkura…, në fakt jo të gjithë, pasi për gazetarin Sokol Balla nuk ka qenë aspak kështu, madje për Drejtorin e News 24 vera e këtij viti ka qenë krejt ndryshe nga e jona.

Nëse i hidhni një sy llogarisë së Sokol Ballës në instagram do të shihni që gazetari ka preferuar një tjetër lloj turizmi sezonin e verës, duke zgjedhur destinacionin e largët të Perusë.

Balla ka përjetuar emocionet e rralla që të ofron ngjitja e maleve mijëra kilometra mbi nivelin e detit. Një nga eksperiencat e rralla që pamë në instagramin e gazetarit të njohur, është ngjitja e Malit të Ylberit, që ndodhet në Vargamalet e Andeve në Peru.

Temperatura gjatë verës në shtetin e Amerikës Jugore janë të ulta, ndaj edhe fotot e kësaj vere për gazetarin Balla janë me veshje të trasha, xhupa, e kapuça, krejt ndryshe nga ç’ shohim nëpër instagram këto ditë me temperaturat përvëluese që kanë kapluar Europën e Shqipërinë.Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com