5 ditë para spektaklit; Një tjetër artiste braktis garën e “Dance With Me”

Ku nuk ka nisur ende edicioni i ri i spektaklit “Dance With Me” në Tv Klan një tjetër artiste ka vendosur të lërë garën.
Pak ditë pasi Çiljeta Xhilaga vendosi të tërhiqej nga spektakli për arsye personale, edhe Marsela Çibukaj, artistja që u përzgjodh për ta zëvendësuar atë mësohet se është tërhequr gjithashtu.

Burime të “Story.al” kanë bërë të ditur se edhe Marsela, ka ndryshuar mendje në momentet e fundit dhe ka vendosur të mos jetë më pjesë e spektaklit të kërcimit që do të nisë më 16 shtator në Tv Klan.
Sipas burimeve Çibukaj ka hequr dorë për shkak të shqetësimeve që ka ndjerë në prova. Ende nuk është bërë e ditur se kush do e shoqërojë në çift  Valer Kolnikaj-n këtë sezon të “Dance With me” që i janë larguar të dyja partneret e përcaktuara deri më tani.


Gratë e Vlorës që mbijetojnë duke prodhuar sapun tradicional
FOTOT: Të gjithë sytë te Ivanka Trump në Davos
Horrori: Mamaja mbyt për vdekje tre fëmijët e vegjël, teksa iu këndonte
Cili është identiteti hebraik dhe përse ende historia e kërkimit të tij mbetet ende një mister?
Video/ Shikoni çfarë goli i anullohet Luftëtarit: arbitri Bastari i jep një pikë Kukësit
Camilla Parker flet për herë të parë për largimin e Meghanit dhe Harry-t!
Kate Middleton dhe fundi me pala me print leopard që veshi gjatë vizitës në qendrën për fëmijë!
Duro i tërbuar me lojtarët e Kukësit pas barazimit: “Janë disa që mendojë se janë dikushi”

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com