5 ditë para spektaklit; Një tjetër artiste braktis garën e “Dance With Me”

Ku nuk ka nisur ende edicioni i ri i spektaklit “Dance With Me” në Tv Klan një tjetër artiste ka vendosur të lërë garën.
Pak ditë pasi Çiljeta Xhilaga vendosi të tërhiqej nga spektakli për arsye personale, edhe Marsela Çibukaj, artistja që u përzgjodh për ta zëvendësuar atë mësohet se është tërhequr gjithashtu.

Burime të “Story.al” kanë bërë të ditur se edhe Marsela, ka ndryshuar mendje në momentet e fundit dhe ka vendosur të mos jetë më pjesë e spektaklit të kërcimit që do të nisë më 16 shtator në Tv Klan.
Sipas burimeve Çibukaj ka hequr dorë për shkak të shqetësimeve që ka ndjerë në prova. Ende nuk është bërë e ditur se kush do e shoqërojë në çift  Valer Kolnikaj-n këtë sezon të “Dance With me” që i janë larguar të dyja partneret e përcaktuara deri më tani.


Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com