Mezi do mbani lotët nga vajzat e Stefi Priftit; Momenti kur motra e vogël suprizon të madhen në dasëm do t’ju drithërojë zemrën

Nuk kanë pasur fund emocionet në dasmën e Marias, vajzës së madhe të këngëtarit Stefi Prifti. Pas momentit që preku gjithë rrjetin ku shfaqej artisti duke përcjell në altar të bijën, ka pasur një tjetër moment kulminant edhe më emocionues që ka ngritur peshë zemrat e gjithë të ftuarve në ceremoni.

Në mesin e dasmës, Joana, vajza e vogël e Stefit, rrëmben mikrofonin për t’i dedikuar një këngë të motrës që po martohej, krijuar enkas për të si një surprizë për ditën e saj të madhe. Maria nga ana e saj nuk ka mundur të përmbajë lotët teksa shihte motrën e vogël t’i këndonte vargje të ndjera që përshkruanin dashurinë e dy motrave.
 
 
🌟🌟e mija ju , na kenaqet e na emocionuat aq shume , ju motrat e pandara ! 💋💋Ju dua shume Joana e Maria ! Gjithe te mirat e kesaj bote ju uroj me shpirt ❤️❤️!
A post shared by Enada At’Nikolla Atelie (@enadaatnikolla) on Sep 10, 2019 at 6:00am PDT

Ka qenë stilistja Enada At’Nikolla e ftuar në ceremoni ajo që ka publikuar në Instagram momentin emocionues që me gjasa do të mbetet kujtimi më i bukur i familjes Prifti.

Joana dhe Maria janë vajzat e artistit korçar Stefi Prifti, ky gëzim në familjen e tyre vjen 4 vite pasi artisti humbi bashkëshorten e tij Marina që humbi betejën me sëmundjen e rëndë.
Gratë e Vlorës që mbijetojnë duke prodhuar sapun tradicional
FOTOT: Të gjithë sytë te Ivanka Trump në Davos
Horrori: Mamaja mbyt për vdekje tre fëmijët e vegjël, teksa iu këndonte
Cili është identiteti hebraik dhe përse ende historia e kërkimit të tij mbetet ende një mister?
Video/ Shikoni çfarë goli i anullohet Luftëtarit: arbitri Bastari i jep një pikë Kukësit
Camilla Parker flet për herë të parë për largimin e Meghanit dhe Harry-t!
Kate Middleton dhe fundi me pala me print leopard që veshi gjatë vizitës në qendrën për fëmijë!
Duro i tërbuar me lojtarët e Kukësit pas barazimit: “Janë disa që mendojë se janë dikushi”

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com