Ngatërroi himin e Shqipërisë me të Armenisë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë
Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate.

Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të Shqipërisë.
Frank Stanislas Andre Barzhin ka folur për atë që ndodhi dhe ka thënë se nuk ka fjetur dy net.
“Nuk kam fjetur dy ditë dhe ndiehem tmerrësisht keq për atë që ndodhi. Ishte një gabim shumë i rëndë nga ana ime dhe jam gati të marr përsipër pasojat që ky gabim mund të sjellë,” theksoi 50-vjeçari.


Kanë meritën e vetme se janë miq të tij, ja sa i paguan Neymar pesë shoqëruesit
Pse De Ligt shkoi te Juventusi? E zbulon drejtori i përgjithshëm i Barcelonës
VIDEO: Haland, intervista “pothuajse e heshtur” që po çmend rrjetin
Befason ish-gruaja: Unë dhe Buffon do të jemi përgjithmonë të lidhur
Olayinka për mediat çeke: Nuk e refuzoj Shqipërinë, nëse më thërrasin
Mbrojtësi gjerman padit të ëmën se i vodhi… 5 bluza: Çështja shkon në gjykatë
Talenti i Barcelonas kthehet në çështje shtetërore, Këshilli i Ministrave merr vendimin!
Dennis Rodman rrëfen historinë me Madonën: Më ofroi 20 milionë për ta lënë shtatzënë

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com