VIDEO: “Arena Kombëtare” në fazën finale të punimeve, nis shtrimi i barit
“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale.
Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të kampionatit europian kundër Francës.
Prementi u dha nga kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se për takimin kundër “Gjelave” tifozët shqiptar do të jenë të pranishëm në “Arenën Kombëtare” për ndjekur këtë ndeshje ku do të ingurohet dhe impianti i ri.
Gjatë këtyre ditëve tek “Arena Kombëtare” ka nisur dhe shtrimi i barit, i cii do të jetë gati pas një muaji. (TemA)


Lorik Cana: Ja kush e fiton Champions League
Të gjithë me sytë nga Rashica, Lala: E ndjekin shumë klube nga 4 ligat kryesore
Sarri “fërkon duart”, zbrazet infermieria e Juventusit
“Po çfarë je shqiponjë ti?”, Jupit nuk i mbajnë nervat me Jeminin në moviolën e Tiranës: Po flet budallallëqe
E BUJSHME: Armando Broja firmos kontratë profesioniste me Çelsin
Miniera “Ajax”: 7 futbollistë të shitur për 307 mln euro në vitet e fundit!
Klubi që humbi njeriun e momentit në futbollin botëror, për vetëm 3000 euro
Ish-e fejuara sulmon Pelè para Shën Valentinit: Më ka tradhëtuar vazhdimisht. Për të ishte normale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com