VIDEO: “Arena Kombëtare” në fazën finale të punimeve, nis shtrimi i barit
“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale.
Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të kampionatit europian kundër Francës.
Prementi u dha nga kryeministri Edi Rama, i cili u shpreh se për takimin kundër “Gjelave” tifozët shqiptar do të jenë të pranishëm në “Arenën Kombëtare” për ndjekur këtë ndeshje ku do të ingurohet dhe impianti i ri.
Gjatë këtyre ditëve tek “Arena Kombëtare” ka nisur dhe shtrimi i barit, i cii do të jetë gati pas një muaji. (TemA)


Si do të rreshtohen skuadrat në derbin e Milanos, Conte ul në stol Lautaron
Superioria në dy ditë/ Ndeshjet do bëhen ditën, asnjë stadium nuk u licensua për ndriçimin
Mourinho tek Reali? Portugezi flet shkurt: S’më pëlqen të stërvit një skuadër që ka një trajner
Kanë meritën e vetme se janë miq të tij, ja sa i paguan Neymar pesë shoqëruesit
Pse De Ligt shkoi te Juventusi? E zbulon drejtori i përgjithshëm i Barcelonës
VIDEO: Haland, intervista “pothuajse e heshtur” që po çmend rrjetin
Befason ish-gruaja: Unë dhe Buffon do të jemi përgjithmonë të lidhur
Olayinka për mediat çeke: Nuk e refuzoj Shqipërinë, nëse më thërrasin

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com