Video/ Messi Jr bën xhiron e botës: gol dhe festim pikërisht si i ati

“Si i ati edhe i biri” thotë një proverb i vjetër. Mateo Messi është vetëm 4 vjec (mbushur pikërisht sot) e rrugë natyrisht që duhet të bëjë shumë, edhe për tu krahasuar minimalisht me legjendën e futbollit e me shumë mundësi të paarritshmin Lionel Messi.
Por ndërkohë, dicka të vogël e ka mësuar: festimin e golave të Pleshtit, si dëshmon një video e shpërndarë në Instagram nga Antonela Roccuzzo, gruaja e fenomenit të Barcellona.

Feliz Cumple Amor Mio. Solo desearte que seas feliz Toda tu vida y nunca dejes de ser ese personaje tan lindo que nos alegra la vida. 4 añitos ❤️❤️❤️ TE AMAMOS MATU❤️
A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo) on Sep 11, 2019 at 12:56am PDTTronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com