Fjolla Morina shtrohet në spital: “ S`është e lehtë të vdesësh“!!

Edhe pse është e mbushur me energji, problemet shëndetësore nuk  e kanë kursyer Fjolla Morinën. Përmes një postimi në Instastory, këngëtarja e tregoi vetë se ka përfunduar në spital. Duket situata nuk ishte e tillë që mund të kalohej me ndonjë mjekim në shtëpi.

Fjolla e shoqëroi foton që e tregonte me vigonin në krah me një mesazh që tregon se e ka pasur  ca të vështirë, edhe pse aty nuk mungojnë tonet e humorit. “ Nuk është e lehtë të vdesësh“, ka shkruar ajo, pa sqaruar se për cfarë problemi bëhet fjalë saktësisht.Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com