Rubrika e re në “E diell“ është vajzat zgjedhin djemtë, dhe audicionet u hapën!!!

E njoftoi Nevina Shtylla,  përmes Instastory-t rubrikën më të re që do t’i shtohet spektaklit “E Diell”. Ajo titullohet “Për’Puthesh” dhe gjejeni pak, në qendër ka pikërisht marrëdhënien mes djemeve dhe vajzave.

Faqja zyrtare e programit njoftoi hapjen e audicionit, dhe padyshim, interesi nuk ka për të qenë I vogël!  Për të gjithë ata që kanë ndjekur “Uomini e Donne” në Canale 5 apo “The Bachelor” , tingëlloi dicka e njohur. Nevina tregoi dhe cilat do të jenë dy protagonistet e para të emisionit. Formati është klasik: Antoneta dhe Ina vendosen përballë djemve të përzgjedhur për të “vënë gishtin“ duke përcaktuar kështu se cili do të jetë “princi I tyre“.
Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com