Rubrika e re në “E diell“ është vajzat zgjedhin djemtë, dhe audicionet u hapën!!!

E njoftoi Nevina Shtylla,  përmes Instastory-t rubrikën më të re që do t’i shtohet spektaklit “E Diell”. Ajo titullohet “Për’Puthesh” dhe gjejeni pak, në qendër ka pikërisht marrëdhënien mes djemeve dhe vajzave.

Faqja zyrtare e programit njoftoi hapjen e audicionit, dhe padyshim, interesi nuk ka për të qenë I vogël!  Për të gjithë ata që kanë ndjekur “Uomini e Donne” në Canale 5 apo “The Bachelor” , tingëlloi dicka e njohur. Nevina tregoi dhe cilat do të jenë dy protagonistet e para të emisionit. Formati është klasik: Antoneta dhe Ina vendosen përballë djemve të përzgjedhur për të “vënë gishtin“ duke përcaktuar kështu se cili do të jetë “princi I tyre“.
Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com