Zbulohet kush është e dashura ( nga Burreli) e Robert Berishës !

Vetëm përpara dy javësh, Robert Berisha dha lajmin që do të kthehej në kryefjalë të mediave rozë: martesa e tij me këngëtaren Nora Istrefi, kishte marrë fund. Qe një njoftim shokues për fansat e ciftit që kanë bashkë një vajzë, Renee. U tha gjithashtu mes shumë hamendësimesh, se shkaku I kësaj ndarjeje të papritur ishte shkelja e kurorës bashkëshortore nga Roberti. Tani, kanë dalë në dritë disa foto që e tregojnë atë të fotografuar me vajzën që përflitet si e dashura e re.

Gazeta Blic thotë se ajo quhet Jessica Kadiu dhe ka vite që jeton në New York, por me origjinë është nga Shqipëria, saktësisht qyteti i Burrelit.


“Adam&Eve” quhet hoteli ku çifti po qëndrojnë, ndërsa edhe vetë Jessica ka publikuar një fotografi në Instagram po nga ky vend.Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com