FOTOT+VIDEO: Tifozja që “çmendi” rrjetin dhe kamerat (dhe kaloi ndeshjen në plan të dytë)
Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane.
Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, i cili për herë të parë në karrierën e tij 35-vjeçare, mbeti i shtangur gjatë një ndeshje.
Reagimi i Gaze është bërë viral në rrjet, ndërkohë që komentuesit shprehen se edhe pse Brazili humbi ndaj SHBA-së, e mori me vete një fitore, atë të tifozes që turbulloi gjithë stadiumin.(TemA)
Sweet Brazilian fan at the World Cup 😎😎👀👀 (via @DaRonz82) pic.twitter.com/VhW7eQlhv3
— Emiliano Carchia (@Carchia) September 9, 2019

Drewy completely lost for words 🤣
h/t @buckyg75 & @nicktan77 pic.twitter.com/gN0XCAt5NF
— Liam Santamaria (@Liam_Santa) September 9, 2019

Here’s vision from a the Brazil USA game with great commentary from @AndrewGaze10 – hahaha absolute classic #greatsupport pic.twitter.com/xKGCyAScsE
— Rod Anderson (@DJ_Rod) September 9, 2019

Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com