Pas dramave familjare, Britney Spears arratiset për pushime në Hawaii

Britney Spears ka ruajtur një profil të ulët publik pas akuzave se babai i saj Jamie ka dhunuar fizikisht  Sean, djalin e saj 13-vjeçar.

Kështu pas dramave familjare dhe problemeve të saj të shëndetit mendor, 37-vjeçarja gjeti kohë për t’u relaksuar disi, duke u arratisur të mërkurën për disa ditë pushimi në Hawaii.


Spears dukej e lumtur dhe e shëndetshme, dhe pa e vrarë mendjen se çfarë do thotë publiku për të, u shfaq në plazhin Honolulu e veshur me një palë bikini të verdha.


Me flokët e lëshuar brun, kapele e syze, ylli i muzikës dukej në formë shumë të mirë fizike sicc shihet edhe nga fotot e siguruara nga paparazzi.Sa i përket problemeve familjare, kujtojmë se ka qenë ish-partneri i Britney Spears, Kevin Federline ka akuzuar të atin e këngëtares, Jamie Spears se ka abuzuar me djalin e saj.

Ish-balerini profesionist, i cili ka fëmijët Sean Federline, 13 vjeç, dhe Jayden James Federline, 12 vjeç, me këngëtaren, ka ngritur një akuzë në polici kundër ish-vjehrrit të tij. Një burim tregon për “E News” se Kevin e paraqiti raportin më 25 gusht pas një zënkë të dyshuar fizike midis Jamës dhe djalit të tij të madh Sean.

Incidenti i dyshuar midis Jamie dhe Sean, ndodhi në shtëpinë e Jamie-t. Sipas “TMZ”, ata u përfshinë në një zënkë dhe “në një moment Jamie dyshohet se vuri dorë mbi të”, por Sean nuk u lëndua.


E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në program!
Pas ndarjes, Robert Berisha në festival me një këngë për Nora Istrefin
Kelvi dhe Arjola i zunë vendin, Dajana Shabani pendohet për lëvizjen
Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit spontan!
Zgjodhi mes Zvicrës Kosovës e Shqipërisë: ja kush është sulmuesi i Hibernian
Kapiteni i Juventus tifoz i Milan: Chiellini nuk harron ironinë me kuqezinjtë
Memolla pret rastin e tij: “Andorra si Franca, vlen tre pikë”
Po i mbaron kontrata… Mircea Lucescu zbulon destinacionin ideal për Willian

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com