Instagramin e Venera Lumanit, e paska marrë një turk!!

Kujt ia merrte mendja që hakeri paska qenë kaq larg! Këngëtarja Venera Lumani e kishte njoftuar se faqja e vet në Instagram nuk është më në kontrollin e saj, dhe aty vërtet, nisën të shfaqeshin disa postime te cuditëshme, në fillim kafshë që më pas u fshinë, e në fund, foton e profilit e pushtoi një djalë! Profili është vjedhur bashkë me 75 mijë ndjekës, një pjesë e të cilëvë ndoshta ende mendojnë se po shohin postimet e këngëtares.

Në fakt, atë duhet e ka “pushtuar “një turk me emrin Xhengiz. Venera ende nuk paska mundur ta rimarrë faqen e  saj.

 


Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com