Instagramin e Venera Lumanit, e paska marrë një turk!!

Kujt ia merrte mendja që hakeri paska qenë kaq larg! Këngëtarja Venera Lumani e kishte njoftuar se faqja e vet në Instagram nuk është më në kontrollin e saj, dhe aty vërtet, nisën të shfaqeshin disa postime te cuditëshme, në fillim kafshë që më pas u fshinë, e në fund, foton e profilit e pushtoi një djalë! Profili është vjedhur bashkë me 75 mijë ndjekës, një pjesë e të cilëvë ndoshta ende mendojnë se po shohin postimet e këngëtares.

Në fakt, atë duhet e ka “pushtuar “një turk me emrin Xhengiz. Venera ende nuk paska mundur ta rimarrë faqen e  saj.

 


Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com