FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lehtë të vdesësh
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital.
Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram.
Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah.
“Nuk është e lehtë të vdesësh,”-shkroi Fjolla.
Por këngëtarja nuk ka sqaruar arsyen përse përfundoi në spital.

Fjolla Morina
Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com