FOTOT/ Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lehtë të vdesësh
Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital.
Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram.
Ajo publikoi video nga shtrati i spitalit me serum në krah.
“Nuk është e lehtë të vdesësh,”-shkroi Fjolla.
Por këngëtarja nuk ka sqaruar arsyen përse përfundoi në spital.

Fjolla Morina
Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com