“E kam peng duetin me Ergin”; Barbana Dini premton këngën për ditëlindjen e vëllait të ndjerë

Kur kanë kauar pak më shumë se 3 vjet nga humbja e madhe në familjen Dini, motra e 22-vjeçarit të ndjerë, Barbana duket se ka gjetur forcën dhe kurajon t’i rikthehet karrierës muzikore dhe publikut.

E ftuar te “Rudina” ditën e mërkurë, artistja rrëfeu se pas këngës së fundit “Libri i dashnis’ ajo do të sjellë shumë shpejt një tjetër projekt muzikor, më të rëndësishmin e jetës së saj. “E kam peng nje duet me Ergin”, u shpreh e motra e artistit të ndjerë gjatë intervistës me Magjistarin, duke thënë se siç e ka premtuar në ditën e tij të ditëlindjes, 15 tetor do të publikojë duetin vëlla e motër që ngeli përgjysmë përpara se Ergi të ndahej nga jeta.Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com