“E kam peng duetin me Ergin”; Barbana Dini premton këngën për ditëlindjen e vëllait të ndjerë

Kur kanë kauar pak më shumë se 3 vjet nga humbja e madhe në familjen Dini, motra e 22-vjeçarit të ndjerë, Barbana duket se ka gjetur forcën dhe kurajon t’i rikthehet karrierës muzikore dhe publikut.

E ftuar te “Rudina” ditën e mërkurë, artistja rrëfeu se pas këngës së fundit “Libri i dashnis’ ajo do të sjellë shumë shpejt një tjetër projekt muzikor, më të rëndësishmin e jetës së saj. “E kam peng nje duet me Ergin”, u shpreh e motra e artistit të ndjerë gjatë intervistës me Magjistarin, duke thënë se siç e ka premtuar në ditën e tij të ditëlindjes, 15 tetor do të publikojë duetin vëlla e motër që ngeli përgjysmë përpara se Ergi të ndahej nga jeta.Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com