“Nuk na ndanë as kilometrat, e as mundi”; Vesa Luma bën dedikimin prekës në 4 vjetorin e martesës me Big Bastën!

 
12 shtatori do të mbetet një datë tejet e rëndësishme përjetësisht për çiftin Vesa Luma dhe Big Basta, pasi katër vite më parë në Kalanë e Lëkurësit dyshja kurorëzoi dashurinë e tyre nëpërmjet një ceremonie meq miqsh, familjarësh e kolegësh…

Vesa Luma ka kujtuar datën e rëndësishme me anë të një dedikimi të ndjerë në llogarinë e saj në Instagram, duke kujuar edhe një herë ndjenjën e fortë që ka mbajtur të bashkuar çiftin, ndonëse prej vitesh u janë dashur të jetojnë mijëra kilometra larg.

“Happy anniversary ♥️ @bigbastaofficial Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat. .. Sepse çdo gjë është e mundur kur Do me gjithë zemër 🙏. Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e kësaj dashurie #Liani Të dua shumë my forever 24.”; ka shkruar këngëtarja në dedikimin kushtuar katër vjetorit të martesës.Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com