“Nuk na ndanë as kilometrat, e as mundi”; Vesa Luma bën dedikimin prekës në 4 vjetorin e martesës me Big Bastën!

 
12 shtatori do të mbetet një datë tejet e rëndësishme përjetësisht për çiftin Vesa Luma dhe Big Basta, pasi katër vite më parë në Kalanë e Lëkurësit dyshja kurorëzoi dashurinë e tyre nëpërmjet një ceremonie meq miqsh, familjarësh e kolegësh…

Vesa Luma ka kujtuar datën e rëndësishme me anë të një dedikimi të ndjerë në llogarinë e saj në Instagram, duke kujuar edhe një herë ndjenjën e fortë që ka mbajtur të bashkuar çiftin, ndonëse prej vitesh u janë dashur të jetojnë mijëra kilometra larg.

“Happy anniversary ♥️ @bigbastaofficial Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat. .. Sepse çdo gjë është e mundur kur Do me gjithë zemër 🙏. Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e kësaj dashurie #Liani Të dua shumë my forever 24.”; ka shkruar këngëtarja në dedikimin kushtuar katër vjetorit të martesës.Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com