FOTOT: Demi Moore zhvishet pas 28 vjetësh
Edhe pse është 56 vjeç, kjo nuk do të thotë se Demi Moore nuk mund të zhvishet në kopertinën e një reviste.
Edhe kështu ka bërë! Aktorja ka publikuar vetëm një orë më parë tre foto ku ka pozuar për “Harper’s BAZAAR”, ku te kryesorja, pas 28 vjetësh, shfaqet pa asgjë veshur.
“Duke i treguar të gjitha për numrin e tetorit,” ka shkruar Demi në postimin e saj.


Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com