Evra kthehet në Old Trafford: aventurë e re e francezit me United

Patrice Evra kthehet protagonist në rrjetet sociale. Ish-mbrojtësi i Juventus ka festuar në Instagram ditën e tij të parë si trajner, por këtë herë me një video ekzaltuese. Francezi, që ka varur këpucët në gozhdë, ka nisur një aventurë të re si ndihmës-trajner i U18 të Manchester United.

I can’t Describe how I feel right now !!! Just wearing that training coach kit made me one of the most happy man thank you @manchesterunited for helping me to complete my coach badges!!! Day one done ✅ #ilovethisgame #positive4evra #love #family #manchesterunited
A post shared by Patrice Evra (@patrice.evra) on Sep 10, 2019 at 9:38am PDT

“Nuk mund të përshkruaj si ndihem në këtë moment” ka shkruar Evra, i lumtur që është kthyer në shtëpi pasi ka veshur fanellën e Red Devils nga 2006 në 2014 (e ka fituar ndër të tjera një Champions e 5 Premier): “Të veshësh këtë fanellë më bën njeriun më të lumtur në botë” ka pranuar, duke lajmëruar se ka kryer me sukses ditën e tij të parë si trajner.
Ashtu si shpjegon The Sun, Evra do të ndihmojë Neil Ryan në rritjen e talenteve të reja të United, me objektivin për të bërë eksperiencë, në mënyrë që një ditë, ndoshta të drejtojë ekipin e parë.
“Just be serious. We are here to work hard.”
Patrice Evra and Pogba reunited at Carrington 🇫🇷 pic.twitter.com/dFUnCBEBnZ
— utdreport (@utdreport) September 11, 2019Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com