Në vitet 90`, e adhuronin të gjithë. Si duket sot, 42 vjec, Ambra Angiolini!!

Në vitet 90`, Ambra Angiolinin e donin të gjithë. Në moshën 15 vjec, ajo u kthye në prezantuesen e emisionit “ Non e la Rai“ nga viti 1992 deri në 1995-sën. Për ata që nuk e mbajnë mend, ose nuk e kanë parë, ishte një emission I përditshëm, I transmetuar pasditeve me 100 vajza të bukura të moshave nga 14 dhe 22 vjec që kërcenin, këndonin e përballeshin në lloj-lloj konkurimesh.

Ambra që prej atëherë ka prezantuar edhe disa emisione të tjera, ka luajtur në disa filma e ka nxjerrë ne treg edhe albume muzikore. I pari prej tyre, T’appartengo, pati një sukses të jashtëzakonshëm. Ambra, sot nënë e dy fëmijëve, ka arritur ta ruajë formën e mirë fizike të saj, duke mbetur një grua joshëse.

Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com