Si e bëri për vete Elgiti? Klea Huta nxjerr “sekretin“!!!

Janë një prej cifteve më të pëlqyer të showbizit shqiptar, dhe natyrshëm, kërshëria që rrethon lidhjen e e tyre është e madhe.

Fillimisht, Klea Huta dhe Elgit Doda e mbajtën të fshehtë këtë romancë, por prej kohësh tashmë nuk druhen ta shfaqin hapur dashurinë e vet. Por si lindi e gjithë kjo? Si arriti Elgiti ta bënte për vete brunen bukuroshe? Këtë Klea e tregoi me një postim në rrjetet sociale. Moderatorja postoi një foto ku shihet Elgiti duke I rënë organos, e në krah shkruante: “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, cka nënkupton qartë se muzika paska qenë “katalizatori“ I tërheqjes mes tyre.Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare
Këngëtari amerikan: Jam përdhunuar nga motra ime, edhe vëllai ka abuzuar me mua për disa vite
Duro ngre zërin dhe tregon episodet kundër: “Arbitrat po na dëmtojnë”
Barcellona sulmon De Ligt: “Hollandezi zgjodhi Juventus për taksat”
Foto provokuese me Mbappe: Areola i kërkon ndjesë tifozëve të Real pas gafës që shkaktoi polemika
Dridhet pankina e Zinedine Zidane: tek Real Madrid po qarkullojnë emrat e dy trajnerve
Konflikti mes pronarëve mbyll InTV; ç’do ndodhë me stafin e televizionit
Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com