Si e bëri për vete Elgiti? Klea Huta nxjerr “sekretin“!!!

Janë një prej cifteve më të pëlqyer të showbizit shqiptar, dhe natyrshëm, kërshëria që rrethon lidhjen e e tyre është e madhe.

Fillimisht, Klea Huta dhe Elgit Doda e mbajtën të fshehtë këtë romancë, por prej kohësh tashmë nuk druhen ta shfaqin hapur dashurinë e vet. Por si lindi e gjithë kjo? Si arriti Elgiti ta bënte për vete brunen bukuroshe? Këtë Klea e tregoi me një postim në rrjetet sociale. Moderatorja postoi një foto ku shihet Elgiti duke I rënë organos, e në krah shkruante: “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, cka nënkupton qartë se muzika paska qenë “katalizatori“ I tërheqjes mes tyre.Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com