Talenti i Barcelonas kthehet në çështje shtetërore, Këshilli i Ministrave merr vendimin!
Këshilli i Ministrave të Spanjës ka vendosur: Ansu Fati do të marrë shumë shpejt pasaportën spanjolle.

Sulmuesi i ri i Barcelona-s, siç ka bërë të ditur AS, do të jetë i lirë të veshë fanellën e kombëtares spanjolle në Botërorin Under 17, që do të luhet në Peru nga 26 tetori i ardhshëm.
16-vjeçari i lindur në Guinea Bisau ka qenë surpriza e këtij sezoni, duke shënuar 2 gola në katër ndeshjet e para të luajtura me Barcelona-n.


Rrëfimi i Patrice Evra: Hëngra fasule dhe makarona, ndaj u turpërova në derbin e Manchesterit
Rudi Vata: Berisha mbështeste klanin “Duka”, kur i takova takim nuk denjoi as të më hapte derën
Luiza Gega fiton medalje bronzi në “Lojërat Olimpike Ushtarake”
Egjipti sulmon Mohamed Salah: Të të vijë turp, një mysliman s’pozon me një femër të tillë
Tifozët e Milanit thyejnë rekorde në “Twitter”, duan me çdo kusht jashtë këtë lojtar!
Sergio Ramos: Jemi me Zidane deri në vdekje, ja mesazhi që duhet të japim!
Specialja e prestigjozes “Otbfootball” për Igli Taren: Arkitekti i Lazios moderne
Interi e ka seriozisht për Ibrahimovic, nuk i thotë jo propozimit të Raiolas

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com