FOTOT: Pozon nudo, modelja seksi sfidon ligjet e rrepta të Koresë së Veriut
Modelja seksi ka sfiduar ligjet e rrepta të Koresë së Veriut, gjatë një vizite në këtë vend.
Vajza braziliano-amerikane, e quajtur Liziane Gutierrez, shkeli disa ligje për të cilat mund të dënohej deri me 15 vite burg.
Ajo vodhi kapelën e një ushtari dhe bëri foto lakuriq me të brenda suitës së hotelit Piongjang. Më pas doli nëpër rrugë dhe ndryshoi veshjen papritur, një fund me flamurin e SHBA-ve.
Kur shkoi te monumenti i babait dhe gjyshit të Kim Jong-Un-it, modelja bëri selfie, të cilat janë të ndaluara. (TemA)


Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com