Video/ Shikoni çfarë bën Karius: kthehen fantazmat e Kiev

Loris Karius e bëri përsëri. Ish-numri 1 i Liverpool, tashmë tek Besiktas, konfirmohet një portier gafaxhi e i pabesueshëm. Skandaloze ajo që bëri gjermani në Europa League, kur i lejoi Slovan Bratislava të zhbllokonte ndeshjen kundër turqve. Ndërhyrje bosh me kokë, në dalje jashtë zonës në tentativë për të larguar topin, duke hedhur përtokë edhe një shok të skuadrës duke i hapur portën kundërshtarit Kolar. Për portierin rikthehen makthet e finales së Champions në Kiev mes Liverpool e Real, që bënë të pamundur qendrimin e tij në Anfield Road…


Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com