Artistja shqiptare këndon kolonën zanore të ‘Malecifent 2’

 
Filmi i Disneyt ‘Maleficent 2’ do të ketë si kolonë zanore këngën “You Can’t Stop The Girl”, të kënduar nga artistja me origjinë shqiptare Bebe Rexha.
 
 
#YouCantStopTheGirl the featured song for #Maleficent: Mistress of Evil. Out Friday 🖤
A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Sep 17, 2019 at 9:29am PDT

Ka qenë vetë Bebe ajo që ka publikuar videon e këngës në rrjetin social intagram, duke na njohur kështu me arritjen e radhës në karrierën e saj.

Filmi  “Maleficent 2”,  është një vazhdim i atij të shfaqur në vitin 2014, i cili tregoi historinë sesi u ngurtësua zemra e një gruaje. Në “Maleficent: Mistress of Evil” do të trajtohet kthesa e papritur në jetën paqësore në Moors. Në dasmën e Aurorës dhe princit Philip, nëna e tij kërkon të ndajë njerëzit nga zanat njëherë e përgjithmonë. Maleficent dhe Aurora gjenden në anët e kundërta të një lufte të ashpër.
Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com