Me flokë të gjata kaçurela; Publikohet foto e rrallë e Edi Ramës në rini!

Një foto e rrallë e Edi Ramës po qarkullon në internet nga koha kur kryeministri aktual i vendit ishte në kohën kur ai ishte adoleshent.

Ka qenë faqja “memorie.al” ajo që ka publikuar foton e vjetër të kryeministrit, foto e cila është shkrepur shumë vite më parë e ku Rama shihet i shoqëruar nga miqtë.

Në një look krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim prej vitesh, Rama në foton shihet me flokë të gjata e kaçurrela teksa qëndron përpara aparatit fotografik me duar në xhepa.


Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com