Një shqiptare në sfilatën e PRADA-s; Ju njohim me Sihana-n

Sfilat e markës prestigjioze “Prada” mund të jetë një ëndërr për shumë vajza, por është bërë së fundmi realitet për një vajzë nga Prishtina.

Sihana Shala, modelja e përzgjedhur për të sfiluar në koleksionin e Pranverë-Verë 2020 ka tërhequr vëmendjen e një prej kompanive të njohura në Britaninë e Madhe me të cilën ka nënshkruar edhe kontratën.

Kështu Sihana ka pasur fatin të jetë e përzgjehdhur në mesin e shumë modeleve të njohura për të qenë pjesë e sfilatës së Prada-s gjatë Javës së Modës në Milano që u mbajt këtë javë. Krah modeleve të njohura si Gigi Hadid apo Kendall Jenner, Sihana është një emër premtues në fushën e modelingut, me një të ardhme që parashikohet se do të jetë e ndritur për të.


Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com