Ylli i “Sex and the city” baba në moshën 64 vjeçare

Aktori Chris Noth i serialit të famshëm “Sex and the City” do të bëhet baba për herë të dytë.

64-vjeçari dhe bashkëshortja e tij Tara janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë dhe siç ka zbuluar edhe vetë Noth do të bëhen me djalë.

“Orion do të bëhet me vëlla”, shkroi Chris në Instagram poshtë një fotografie të gruas së tij duke prekur barkun. Chris dhe Tara mirëpriten djalin Orion gjatë vitit 2008 dhe u martuan në Haëaii në prill të vitit 2012.Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com