VIDEO/ Kur Monika Kryemadhi plot emocione i thurte lavde Edi Ramës: Fitove, ke rininë me vete
Në vitin 2000, Edi Rama do të garonte për Kryetar Bashkia në Tiranë. Aty do të fillonte edhe ngjitja e tij politike, ndërkohë që sikurse shihni edhe nga kjo video, bie në sy marrëdhënia e tij me Monika Kryemadhin mjaft e ngrohtë.

Por ndryshe nga marrëdhënia e tyre aktuale tejet konfliktuale, mes dy këtyre figurave të rëndësishme politike ka pasur një marrëdhënie mjaft të mirë, madhe Kryemadhi nuk hezitonte që ti thurte lëvdata.
Në atë kohë Kryemadhi kandidonte për këshilltare të PS në Këshillin Bashkiak të Tiranës.
 “Është ca hilacak ky Edi Rama. E ardhmja e një kombi është rinia dhe ti Edi Rama fitove sepse ke rininë me vete. Urime”, do shprehej Kryemadhi. / tirananews.al


Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com