FOTOT: Ilda Bejleri? Muç Nano nuk ka parë asgjë
Në Shqipëri, pak muaj më parë pati një debat që zgjati disa ditë, për veshjen e moderatoreve, kryesisht atyre të sportit.
Debati u hap nga gazetari Mustaf Nano, që kritikoi publikisht Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin, për veshjen e tyre.
Por, nëse do të shihteWËanda Nara-n mbrëmjen e djeshme në emisionin Tiki Taka në Mediaset, Nano do të kishte vënë duart në kokë.
Fundja në Shqipëri, emisionet imitojnë kryesisht pikërisht ato në Itali, ndaj dhe nuk është çudi që si këtu, si atje, të ftuarat apo moderatoret e emisioneve sportive, më shumë tregojnë “asetet” e tyre, se sa çfarë dinë nga futbolli.(TemA)


Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com