Video/ Djokovic rikuperon dëmtimin, duke u ndeshur në… sumo

Pasi ka kaluar problemet në shpatull që e kanë detyruar të tërhiqet në US Open, Novak Djokovic është gati të kthehet në fushë. Kampioni serb ka fluturuar në Tokyo ku do të marrë pjesë për herë të parë në turneun vendas. Në pritje për të zbritur në pistë, numri 1 në botë është ngjitur në dohyo, zona e luftimit e përdorur në mundjet sumo.
Mes të qeshurave, Nole ka provuar disa lëvizje e një dyluftim kundër një prej ish-luftëtarëve vendas. “Ishte një eksperiencë unike dhe e pabesueshme. Ndihesha pak jashtë forme (për sumo) – bëri humor tenisti -. Mendoj se me ndonjë kg më tepër, do të jem gati për të konkuruar. Me shumë mundësi trefishi i peshës sime aktuale do të ishte masa e duhur për tu futur në dyluftim”.


Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com