Ylli i Tv Klan zbulon serialin e ri që do të sjellë në Shqipëri ( dhe “Gylserenin“)!!

Tv Klan paska në plan të sjellë një serial të ri turk në Shqipëri, dhe duke pasur parasysh se cfarë suksesi kanë pasur telenovelat turke në vendin tonë, edhe rruga e kesaj te fundit drejt zemrës së publikut shqiptar, zëre se është e shtruar! Aq më tepër që protagoniste do të jetë një prej aktoreve tejet të preferuara të këtyre serialeve, Nurgul Yeşilçay, e njohur si Gylsereni tek “Paramparca”  apo si Sulltanesha Kosem.


Tani, sipas Albert Dumanit, drejtor programacioni në Klan, ajo do të vijë shpejt si protagoniste ne serialin“Gylperi“ ( qe flet për luften e një nëne për të fituar sërish dashurinë e fëmijëve të saj), dhe ne mezi po e presim!!
 
 
With canim Gylserenin, Kosemin and soon Gylperi @nurgulyesilcayy 👑♥️ #gulperi #comingsoon #loveher #tv #tvshow #tvseries #feelinglucky #beautiful #cokguzel
A post shared by Albert Dumani (@albertdumani) on Sep 30, 2019 at 10:45am PDT

Alberti duket se kur I hyn një pune, nuk ndalet derisa ta cojë deri në fund, e këtë e tregoi me “Brad Pitt-in“ e Turqisë, Kivanç Tatlitug, të cilin e bindi në tre të natës sic tha disa muaj më parë për `Panorama Plus“, që të vinte në Shqipëri!!Ylli i Pussycat Dolls shfaqet në Brit Awards me të njëjtën veshje si këngëtarja shqiptare!
I dashuri hedh nga ballkoni modelen e Playboy-t, ish-i vajton vdekjen e saj!
Mesazhi i dhimbshëm i moderatores së vetëvrarë!
Përse vendos buzëkuq dhe në ceremoni mortore, rrëfimi i Iris Luarasit!
FOTOT: Yjet e muzikës britanike mblidhen për të festuar
FOTOT: Publikohen imazhet se si do të transformohet Kopshti Zoologjik i Tiranës
FOTOT: Poshtërimi, njeriun më të frikshëm në botë e qethin zero (i heqin dhe mustaqet biles)
Filmat shqiptarë rikthejnë njerëzit në kinema: Shqipëria raporton rritje me 67% në 2019-ën, norma më e lartë në Europë

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com