Amal Clooney sapo na tregoi cili është mini fundi që do të mbahet këtë sezon!

Është super elegante, pavarësisht se ka sjellë në jetë dy binjakë, dhe në trupin e Amal Clooney-t, cdo gjë duket mirë!

 


Por këtë herë, bashkëshortja joshëse e yllit të Hollivudit, George Clooney ka zgjedhur të heqë dorë nga stili I përhershëm serioz dhe shik, në favor të atij që duket se do të jetë, “fjala e fundit“ e sezonit, fundi i shkurtër që përcjell mjaft feminilitet! Aman kishte vendosur ta mbante në përvjetorin e pestë të ciftit, duke e kombinuar me një bluzë rozë, vëthë të mëdhenj, xhaketë të zezë e cizme të gjata të zeza poshtë gjurit.

E kotë të thuhet sa mirë shkon ky kombinim me këtë ndryshimin e motit, eshte ideal, apo jo?Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com