Amal Clooney sapo na tregoi cili është mini fundi që do të mbahet këtë sezon!

Është super elegante, pavarësisht se ka sjellë në jetë dy binjakë, dhe në trupin e Amal Clooney-t, cdo gjë duket mirë!

 


Por këtë herë, bashkëshortja joshëse e yllit të Hollivudit, George Clooney ka zgjedhur të heqë dorë nga stili I përhershëm serioz dhe shik, në favor të atij që duket se do të jetë, “fjala e fundit“ e sezonit, fundi i shkurtër që përcjell mjaft feminilitet! Aman kishte vendosur ta mbante në përvjetorin e pestë të ciftit, duke e kombinuar me një bluzë rozë, vëthë të mëdhenj, xhaketë të zezë e cizme të gjata të zeza poshtë gjurit.

E kotë të thuhet sa mirë shkon ky kombinim me këtë ndryshimin e motit, eshte ideal, apo jo?Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com