Kemi dasëm? Ja si e sheh veten nuse Armina!!!

Po kërkon të na thotë dicka? Armina Mevlani është në Paris, në sfilatën parizjane të modës, dhe në prezantimin e koleksionit të Viviene Westwood, duket se gjeti dhe fustanin e nusërisë. Bëhet fjalë për një krijim ekstravagant, ashtu sic është edhe vetë Westwood, që parapëlqen gjithmonë t`I anashkalojë rregullat.

Fustani I frymëzuar nga Marie-Antoinette, ka mëngë të fryra prej tyli, një fund të tejdukshëm dhe pjesën e sipërme, e ka korse.

Mjaft interesant, edhe pse nuk duket tamam si një fustan tradicional nuseje. Megjithatë, Arminës duket këtu I mbetën sytë; blogerja postoi në ‘Instastory’, një foto ku shfaqet modelja e famshme Bella Hadid, e veshur me këtë fustan, dhe e shoqëroi me shkrimin: “Si do të dukem unë nuse”.

Është një ide interesante dhe që duket sikur paralajmëron ndonjë plan martese me të fejuarin e saj, Shkëlzenin.Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com