Fitoi festivalin në Rusi, Inis Neziri tregon sa u pagua!

Inis Neziri mahnit në fund të gushtit jurinë e festivalit “New Wave Festival 2019”, në Sochi të Rusisë, ku u paraqit si përfaqësuese e Shqipërisë. Perfomanca e saj u vlerësua shumë si prej anëtarëve të saj, ashtu dhe nga publiku që e priti me duartrokitje.

Vetëm tani këngëtarja tregoi sesa është paguar për cmimin e parë në këtë festival. E ftuar në “Zonë e Lirë”, Inisi tha se kishte marrë 50 mijë euro, me taksë me vlerë të shtuar.

“Rusët nuk janë zemërgjerë, por vlerësojnë artistët”– u shpreh ajo. Inisi spikati në edicionin e pestë të “Gjeniut të vogël“, ndërsa ka qenë pjesëmarrëse edhe në eventin e rëndësishëm të muzikës së lehtë shqiptare siç është Festivali i Këngës në RTSH.


Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com