Qenka serioz “muhabeti“; Eduarti “mbyt“ me lavdërime gatimin e Arbanës!!

Që kur u bë e njohur lidhja e tyre ( edhe pse vetë hapur vazhdojnë të mos pohojnë gjë), moderatorja Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë vendosur në “shënjestrën“ e mediave rozë. Vëmendja e madhe I kushtohet sidomos postimeve të tyre në rrjetet sociale, ku nuk ngurrojnë ta shfaqin hapur admirimin për njëri tjetrin.

Dhe kur thonë që “dashuria kalon nga stomaku“, në rastin e tyre, duket se qëndron vërtet. Eduardi sapo I thuri lavde gatimit të moderatores. Ndërkohë që ai ndodhet në Paris për punë, Arbana postoi foto ushqimesh dhe ai nuk rezistoi dot pa reaguar. “Boo ç’më bërë apo nuk jam dhe në një vend që më hahet aq shumë,“, ishte komenti I tij në njërën prej fotove. “ Nuk ankohet njeriu për të ngrënë në Paris“, I thotë ajo. Dhe Eduarti përgjigjet:  “Jo në Paris por në asnjë vend të botës nuk ka si ushqimet që gatuan ti. Dhe e kam shumë sinqerisht këtë“, shkruan ai, dhë thënë të gjitha këto, nuk ka më vend për komente!!!

 


Ylli i Pussycat Dolls shfaqet në Brit Awards me të njëjtën veshje si këngëtarja shqiptare!
I dashuri hedh nga ballkoni modelen e Playboy-t, ish-i vajton vdekjen e saj!
Mesazhi i dhimbshëm i moderatores së vetëvrarë!
Përse vendos buzëkuq dhe në ceremoni mortore, rrëfimi i Iris Luarasit!
FOTOT: Yjet e muzikës britanike mblidhen për të festuar
FOTOT: Publikohen imazhet se si do të transformohet Kopshti Zoologjik i Tiranës
FOTOT: Poshtërimi, njeriun më të frikshëm në botë e qethin zero (i heqin dhe mustaqet biles)
Filmat shqiptarë rikthejnë njerëzit në kinema: Shqipëria raporton rritje me 67% në 2019-ën, norma më e lartë në Europë

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com