Qenka serioz “muhabeti“; Eduarti “mbyt“ me lavdërime gatimin e Arbanës!!

Që kur u bë e njohur lidhja e tyre ( edhe pse vetë hapur vazhdojnë të mos pohojnë gjë), moderatorja Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë vendosur në “shënjestrën“ e mediave rozë. Vëmendja e madhe I kushtohet sidomos postimeve të tyre në rrjetet sociale, ku nuk ngurrojnë ta shfaqin hapur admirimin për njëri tjetrin.

Dhe kur thonë që “dashuria kalon nga stomaku“, në rastin e tyre, duket se qëndron vërtet. Eduardi sapo I thuri lavde gatimit të moderatores. Ndërkohë që ai ndodhet në Paris për punë, Arbana postoi foto ushqimesh dhe ai nuk rezistoi dot pa reaguar. “Boo ç’më bërë apo nuk jam dhe në një vend që më hahet aq shumë,“, ishte komenti I tij në njërën prej fotove. “ Nuk ankohet njeriu për të ngrënë në Paris“, I thotë ajo. Dhe Eduarti përgjigjet:  “Jo në Paris por në asnjë vend të botës nuk ka si ushqimet që gatuan ti. Dhe e kam shumë sinqerisht këtë“, shkruan ai, dhë thënë të gjitha këto, nuk ka më vend për komente!!!

 


Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!
Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event
Iris Luarasi deklaroi se e kishte ngelur, Arbana Osmani i përgjigjet: Nota s’të bën ngelës e as dështak
Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!
Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!
Sheffield e zbret Arsenal në vendin e pestë të Premier: Henderson i mohon super golin Xhakës
Video/ Çmenduri në Meksikë: rrahje masive në stadium, 37 të plagosur
Topi i Artë, 30 kandidatët që nisin sulmin për fronin e Modric

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com