Tifozët e Milanit thyejnë rekorde në “Twitter”, duan me çdo kusht jashtë këtë lojtar!
Milani po kalon një moment mjaft të errët, teksa barazimi i një nate më parë me Leccen, e ka zhytur akoma më shumë në krizë ekipin kuqezi.

Fajtori kryesor nuk shihet të jetë më trajneri, por lojtarët. Në qendër të kritikave është padyshim Suso, për të cilin ka nisur një nismë në rrjetet sociale, me hashtagun “#SusoOut”. Brenda pak orëve, ky hashtag ka thyer rekorde, duke u bërë më i përdoruri në Itali.
Spanjolli po kalon një moment mjaft të keq dhe pavarësisht kësaj, trajneri Pioli e mbajti titullar për 90 minuta mbrëmjen e kaluar. Situata duket kaotike te kuqezinjtë, teksa në fundjavën e ardhshme kanë një sfidë tjetër delikate në transfertë ndaj Romës.


“Ndihem italian dhe shqiptar”, Kumbulla tregon përtej kufirit për zgjedhjen e Kombëtares
Parashikimi i Linekerit: Nuk do të mbarojë mirë, por Sarri tregoi se ka b***
Bie serveri online i shitjeve të biletave për Kosovë-Angli, interes i jashtëzakonshëm nga tifozët
Trajneri i Andorrës paralajmëron Shqipërinë: Vijmë për të marrë pikë
Ndryshon lista e kombëtares, Reja bën “prapakthehu” dhe merr sulmuesin
FOTO: Këlcyra, aty ku lojtarët dënohen… përjetë nga futbolli
Bayern fiton thellë me Dortmundin, Lewandovski “uragan”
Benzema konfirmohet goleador, Reali fiton dhe ngjitet në krye

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com