Zbuloi se është në lidhje me një vajzë të Tv Klan, Mateus Frroku e sjell në emision!

Përpara pak ditësh, Mateus Frroku pushtoi vëmendjen kur zbuloi padashur se ishte në një lidhje. Nje vit pas ndarjes nga e fejuara, këngëtari mendohet se ka nisur një histori me një vajzë që punon në Tv Klan, por ai nuk vetë nuk flet. Megjithate, Mateusit e dashura duket I kishte ardhur këtë herë ne spektakël, tek “Dance With Me Albania 6” . Ai puthi me dorë një vajzë në mes të audiencës dhe Gentjan Zenelaj u hodh menjëherë “ne sulm“, sic tregon biseda e zbarthur nga Tv Klan.

Mateus Frroku: Më duket se kupa po shkon më në fund tek ne të dy.
Gentjan Zenelaj: Ngadalë se s’kam dhënë unë pikët akoma, duro. Ore kush është atje në kat të dytë? Kë përshëndet atje ti në kat të dytë? Kush ka ardhur? Tezja? Halla?
Mateus Frroku: Jo!
Gentjan Zenelaj: Çuni i xhajës? Kush ka ardhur?
Mateus Frroku: Edhe kjo është e sigurtë që jo.
Gentjan Zenelaj: Kush ka ardhur?
Mateus Frroku: Po tani kush ka ardhur…
Gentjan Zenelaj: Është farefis apo është fanse…
Mateus Frroku: Jo nuk është farefis.
Gentjan Zenelaj: Është fanse?
Mateus Frroku: Pretendon të bëhet.
Gentjan Zenelaj: Fanse? Pretendon të bëhet fanse? Plasën çokollatat edhe këtej. Meqë paska ardhur pretendentja, po jap një 9.
Vajza duket aty ishte, por Mateusi sërish nuk e tregoi identitetin e saj.Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com