Projekti i ri i Xhensilës lidhet me Parisin, dhe me look-un e saj aty, qenka bërë si franceze e vërtetë!

Kënga e saj “ Sekreti im“ , që erdhi si bashkëpunim me Pirro Cakon, pati mjaft sukses. Tani, Xhensila po përgatit klipin e radhës. Projekti I ri e con në Paris, dhe përmes një postimi në Instagram, këngëtarja zbuloi si titullin e tij, ashtu edhe look-un që ka përdorur në këtë rast.

Xhensila shfaqet e veshur kokë e këmbë në të kuqe, dhe nuk mund të mungonte detaji I njohur që të kujton menjëherë atë vend, bereta. Kënga quhet “Je T’aime” , e është edhe kjo një bashlëpunim me kantautorin Pirro Cako. “Së shpejti”, ka shkruar ajo ndërsa ndjekësit e kanë përgëzuar.E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në program!
Pas ndarjes, Robert Berisha në festival me një këngë për Nora Istrefin
Kelvi dhe Arjola i zunë vendin, Dajana Shabani pendohet për lëvizjen
Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit spontan!
Zgjodhi mes Zvicrës Kosovës e Shqipërisë: ja kush është sulmuesi i Hibernian
Kapiteni i Juventus tifoz i Milan: Chiellini nuk harron ironinë me kuqezinjtë
Memolla pret rastin e tij: “Andorra si Franca, vlen tre pikë”
Po i mbaron kontrata… Mircea Lucescu zbulon destinacionin ideal për Willian

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com