Fustani lë në baltë Rita Orën; Këngëtares i dalin të brendshmet në event

Rita Ora ka qenë artistja e radhës që ka vuajtur nga një ‘dështim’ i garderobës në eventin e fundit ku ka qenë e pranishme.

E veshur me një fustan të kuq të gjatë e të çarë të kofshët, artistja me orgjinië shqiptare ka qenë e ftuar në festimet e Cartier London por teksa largohej nga eventi përfundoi duke treguar më shumë seç duhet.


28-vjeçarja u tradhëtua nga e çara e fustanit ekspozuar të brendshmet e saj ngjyrë nude. Incidenti bëri që shumë koka të kthehen për yllin e muzikës pop, e cila e kishte plotësuar veshjen edhe më aksesorin e kokës tejet të veçantë.E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në program!
Pas ndarjes, Robert Berisha në festival me një këngë për Nora Istrefin
Kelvi dhe Arjola i zunë vendin, Dajana Shabani pendohet për lëvizjen
Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit spontan!
Zgjodhi mes Zvicrës Kosovës e Shqipërisë: ja kush është sulmuesi i Hibernian
Kapiteni i Juventus tifoz i Milan: Chiellini nuk harron ironinë me kuqezinjtë
Memolla pret rastin e tij: “Andorra si Franca, vlen tre pikë”
Po i mbaron kontrata… Mircea Lucescu zbulon destinacionin ideal për Willian

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com