Si ia bëri me kilet e tepërta të shtatzanisë? Almeda Abazi rrëfen “sekretin“!

Shumë nëna të reja nxitojnë t`I heqin kilet e grumbulluara gjatë shtatzanisë. Kemi parë plot yje të krenohen me rikthimin e mahnitshëm në formë pas një periudhe tepër të shkurtër pasi kanë sjellë ne jetë një fëmijë. Por jo të gjitha. Ka dhe nga ato, ( si Meghan Markle), që nuk kanë nxituar të heqin kilet e tepërta, për të cilat me sa duket mendojnë se do të arrijnë t`I largojnë me kohën, ndërsa prioritet tani kanë fëmijën. Almeda Abazi hyn në këtë kategori.

Ajo thotë se pas lindjes së Efehan, nuk ka bërë ndonjë përpjekje për rikthim të shpejtë në peshën e mëparshme, sic ua tregoi dhe fansave në Instagram. “Nuk po përpiqem të humbas peshë. Për sa kohë vazhdoj të ushqej djalin me gji, do të vazhdoj të rri kështu” – ka shkruar ajo.Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com