Fillimisht e mohoi qё ishte djali i tij, kёngёtari poston foto tё tё birit!!

Bёri nё bujё tё madhe nё fillim, pasi nuk pranonte se ai ishte fёmija I tij, por Drake tani ka postuar njё foto tё tё birit, Adonis, duke treguar kёshtu se incidentet e para janё hedhur pas krahёve.

Reperi 33 vjecar hodhi nё rrjetet sociale njё foto ku shihet kёmba e Adonisit ( ende nuk ka nxjerrё njё imazh tё plotё), e nё corape lexohet shkrimi: “ Unё e dua babin“!!

Kjo tregon pra se kёngёtari jo vetёm e njeh tё birin, por edhe ka krijuar afrimitet me tё. Drake, i cili e ka fëmijën me yllin e filmave pornografik Sophie Brussaux, ka qenё tepёr I rezervuar nё kёtё pjesё tё jetёs sё tij private, por tashmё, gjёrat duket se kanё ndryshuar, dhe sigurisht, pёr mirё!E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në program!
Pas ndarjes, Robert Berisha në festival me një këngë për Nora Istrefin
Kelvi dhe Arjola i zunë vendin, Dajana Shabani pendohet për lëvizjen
Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit spontan!
Zgjodhi mes Zvicrës Kosovës e Shqipërisë: ja kush është sulmuesi i Hibernian
Kapiteni i Juventus tifoz i Milan: Chiellini nuk harron ironinë me kuqezinjtë
Memolla pret rastin e tij: “Andorra si Franca, vlen tre pikë”
Po i mbaron kontrata… Mircea Lucescu zbulon destinacionin ideal për Willian

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com