Angelina Jolie pozon nudo, mahnit me format nё moshёn 44 vjecare!!

Nuk ёshtё cilёsuar mё kot si njё prej femrave mё tё bukura tё botёs. Angelina Jolie e tregoi edhe njё herё se e meriton plotёsisht atё pёrcaktim me fotot nudo ( gjysёm nudo mё saktё, se velloja nuk lё tё shikohet gjithcka) tё realizuara pёr revistёn e modёs Harper’s Bazaar.

“ Angelina Jolie e egёr nё zemёr“, ishte titulli I shkrimit tё kushtuar yllit hollivudian. Angelina shfaqet nё njё formё tё shkёlqyer fizike, pavarёsisht 44 viteve qё ka mbi supe.

 
Aktorja dukej po kёshtu rrёzёllitёse me njё fustan tё mrekullueshёm ngjyrё jeshil.

Ajo megjithatё thotё se “trupi i saj ka kaluar nёpёr shumё vёshtirёsi, sidomos kёto vitet e fundit“. Ndarja me Brad Pitt nga sa rrёfeu Angie, ndikoi sa emocionalisht, aq edhe fizikisht, por tani ka filluar qё tё ndihet mё mirё.


E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në program!
Pas ndarjes, Robert Berisha në festival me një këngë për Nora Istrefin
Kelvi dhe Arjola i zunë vendin, Dajana Shabani pendohet për lëvizjen
Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit spontan!
Zgjodhi mes Zvicrës Kosovës e Shqipërisë: ja kush është sulmuesi i Hibernian
Kapiteni i Juventus tifoz i Milan: Chiellini nuk harron ironinë me kuqezinjtë
Memolla pret rastin e tij: “Andorra si Franca, vlen tre pikë”
Po i mbaron kontrata… Mircea Lucescu zbulon destinacionin ideal për Willian

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com