Fillimisht e mohoi qё ishte djali i tij, kёngёtari poston foto tё tё birit!!

Bёri nё bujё tё madhe nё fillim, pasi nuk pranonte se ai ishte fёmija I tij, por Drake tani ka postuar njё foto tё tё birit, Adonis, duke treguar kёshtu se incidentet e para janё hedhur pas krahёve.

Reperi 33 vjecar hodhi nё rrjetet sociale njё foto ku shihet kёmba e Adonisit ( ende nuk ka nxjerrё njё imazh tё plotё), e nё corape lexohet shkrimi: “ Unё e dua babin“!!

Kjo tregon pra se kёngёtari jo vetёm e njeh tё birin, por edhe ka krijuar afrimitet me tё. Drake, i cili e ka fëmijën me yllin e filmave pornografik Sophie Brussaux, ka qenё tepёr I rezervuar nё kёtё pjesё tё jetёs sё tij private, por tashmё, gjёrat duket se kanё ndryshuar, dhe sigurisht, pёr mirё!Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com