Kunatat Dua Lipa dhe Bella Hadid bëjnë XING me veshjen!

 
Prej muajsh këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa është bërë pjesë e familjes së modeleve të famshme Bella dhe Gigi Hadid.
Dua po jeton një histori të bukur dashurie me Anwar Hadid, vëllain e dyshes së njohur të pasarelave. Duket se Dua dhe Bella nuk kanë të përbashkët vetëm Anwar, por edhe shijen në veshje.

Dua Lipa përformoi në skenën e MTV EMAs 2019 në Seville, Spanjë të dielën ku performoi këngën nga albumi i saj i ri, “Don’t Start Now”.
Artistja shqiptare u shfaq në skenë tejet seksi, e veshur me një ‘body’ të zi me mëngë të gjata, kombinuar me një palë geta të cilat janë theksonin edhe më siluetën sensuale.

Veshja mban firmën e markës Mugler dhe nëse keni qenë të vëmendshëm, modelja Bella Hadid ka mbajtur pikërisht këtë krijim nga stilisti i njohur në prezantimin e koleksionit Pranverë/ Verë 2020 pak javë më parë.
Dua s’vonoi ta rikrikojë ‘look-un’ e kunatës së saj dhe le ta pranojmë se ndonëse ajo nuk është modele, duket njësoj seksi sa Bella Hadid me këtë veshje.


Tronditet tenisi nga Marcelo Rios: “Agassi merrte doping e ATP e mbuloi katër herë”
“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Mjaftuan tre ndeshje për tu bindur: Dortmund blen përfundimisht Emre Can
FOTOT: Pasojat e frikshme nga stuhitë që kanë pushtuar Europën
Nuk kaluan vecse pak ditë, familja mbretërore tronditet nga një tjetër divorc!!
Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com