Mikun mbaje afër, armikun edhe më afër; kështu është marrëdhënia e Bella Hadid dhe Selena Gomez?!

 
Për ju që nuk jeni shumë familjar me marrëdhënien apo çfarë i lidh Bella Hadid dhe Selena Gomez po ju bëjmë një rezyme të shkurtër;

Po, një mashkull qëndron në mes!
Modelja Hadid 2 vite më parë ishte lumturisht e dashuruar me këngëtarin The Weeknd, e për arsye që nuk u mësuan dyshja u nda dhe djaloshi u hodh në krahët e ish-mikeshës së Bella-s, Selena Gomez.

Ndonëse romanca e dy këngëtarëve zgjati vetëm disa muaj, krisja mes Bellas dhe Selenas asokohe u duk serioze.
Ah, harruam t’ju themi që Bella Hadid dhe The Weeknd  prej disa muajsh e ndezën ‘sërish zjarrin’ dhe tashmë janë bashkë e të dashuruar!

Për t’u rikthyer sërish tek marrëdhënia mes Selenës dhe Bella-s, duket se vajzat kanë lënë pas mëritë dhe janë bërë sërish ‘mikesha’, të paktën nga Instagram.

Të dyja tashmë e ndjekin njëra tjetrën në Instagram e në ditët e sotme ky është një hap më shumë drejt paqes!


E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në program!
Pas ndarjes, Robert Berisha në festival me një këngë për Nora Istrefin
Kelvi dhe Arjola i zunë vendin, Dajana Shabani pendohet për lëvizjen
Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit spontan!
Zgjodhi mes Zvicrës Kosovës e Shqipërisë: ja kush është sulmuesi i Hibernian
Kapiteni i Juventus tifoz i Milan: Chiellini nuk harron ironinë me kuqezinjtë
Memolla pret rastin e tij: “Andorra si Franca, vlen tre pikë”
Po i mbaron kontrata… Mircea Lucescu zbulon destinacionin ideal për Willian

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com