Bie serveri online i shitjeve të biletave për Kosovë-Angli, interes i jashtëzakonshëm nga tifozët
Kosova do të luajë dy ndeshjet e saj më të rëndësishme ndaj Çekisë dhe Anglisë.

Dy takime që do të vendosin fatin e “Dardanëve” të cilët janë në garë për të siguruar një vend në fazën e grupeve të “Euro 2020”.
Për të parë takimin ndaj “Tre Luanëve” në stadiumin “Fadil Vokrri” ditën e dielë ka një interes të jashtëzakonshëm nga tifozeria vendase.
Kjo gjë u vu re ditën e sotme ku në momentin e shitjeve të biletave online nga fluksi i madh ka rënë serveri i faqes.
“Nga fluksi i madh i klikimeve, ka rënë serveri i faqes online. Shitja do të nisë sot, menjëherë pas ndreqjes së defektit”, ka njoftuar kompania Tiks.
Ndeshjen e parë Kosova e ka në transfertë ndaj Çekisë më 14 nëntor, ndërsa sfida tjetër luhet të dielën më 17 nëntor kundër Anglisë. (TemA)


“Skuqet” Manchester-i, United triumfon dhe lë City-n -14 nga kreu
Arkitekti italian flet për stadiumin e ri në Shqipëri: Një model për kulturën italiane që të reflektojë
Anthony Joshua fiton duelin kundër Ruizit, shpallet sërish kampion bote në boks
Juventus pëson humbjen e parë sezonale, festë në Romë e Milano
Befasia nga Italia, Napoli mendon alternativat për stolin, Edy Reja kandidat
E konfirmuar, Eden Hazard mungesa e madhe në “El Clasico” kundër Barcelonës
I ftohti nuk ndërpret punimet në stadiumin e Kukësit, Gjici: Shpresojmë të jetë gati në verën e ardhshme
Vendosi titull racist, Roma dhe Milani i mbyllin dyert gazetës së njohur sportive italiane

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com