Humbi fëmijën e dytë brenda vitit, aktorja e shkatërruar pas abortit spontan!

Në muajin prill e humbi një fëmijë prej një aborti spontan, dhe për Hilaria Baldwin, fatkeqësia përsëritet. Bashkëshortja e aktorit të famshëm, Alec Baldwin dha përmes një postimi në rrjetet sociale lajmin e trishtuar se e kishte humbur dhe vajzën që po priste tani me shumë gëzim.

Cifti kanë katër fëmijë bashkë, por duket se duan ta shtojnë edhe më shumë familjen e tyre. Hilaria, 35 vjec, ishte e shkatërruar nga lajmi. Vetëm disa orë më parë, ajo ishte nisur të bënte një eko për të parë ecurinë e shtatzanisë. “ Me trishtim të madh ju themi se sot mësuan që fëmija ynë ndërroi jetë në muajin e katërt të shtatzanisë. E dimë se ndonëse tani nuk jemi mirë, do të bëhemi. Sepse jemi aq me fat që kemi 4 fëmijët tonë të shëndetshëm – dhe kurrë nuk do ta harrojmë këtë”, ka shkruar Hilaria, e cila shihet në një foto duke qarë, ndërsa vajza e saj 6 vjecare,Carmen, përpiqet ta ngushëllojë.
Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com