Kelvi dhe Arjola i zunë vendin, Dajana Shabani pendohet për lëvizjen

Dajana Shabani vendosi të lërë emisonin e mëngjesit “Ditë e Re” që e bashkëmoderonte me Besmir Metanin, për një emision mbrëmjeje.

Kur emisioni i ri “Casa de los 3s” ka vetëm pak javë që ka nisur transmetimin, prezantuesja e njohur e “Ora News” duket se është penduar për këtë lëvizje.

Duke iu përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve në Instagram, Dajana ka shprehur për herë të parë haptasi pendesën për ikjen nga emisioni i mëngjesit.
“Ju shkonte shumë ai emisioni i mëngjesit, tani nuk me se e pi kafen në mëngjes”, i shkruan një ndjekës ndërsa Dajana i është përgjigjur: “Është faji im, e bëra unë atë lëvizje”.
Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com